Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na wynajem Dąbrowa Białostocka - Oferty wynajmu działek na Suwalszczyźnie

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

5 836 zł2 000 m² 2,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu plac ładunkowy przy torze numer 2 oraz torze numer 22, zlokalizowany w miejscowości Dąbrowa Białostocka, gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

1 200 zł600 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

*** działka do wynajęcia *** *** do 1200 M2 *** Polecam do wynajmu powierzchnię działki zlokalizowaną w okolicach osiedla Młodych w Białymstoku. Bardzo dobra lokalizacja - szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł3 466 m² 5,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę najmu działki.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł2 100 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu nieruchomość gruntową położoną w Suwałkach. Przedmiot najmu stanowi działkę ewidencyjną numer 24538, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł13 000 m² 0,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie ma do zaoferowania w najem nieruchomość gruntową zlokalizowaną w miejscowości Fasty, woj. podlaskie. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł5 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do wynajęcia działka około 5 000 m2, świetna lokalizacja - Pieczurki, na skrzyżowaniu głównych ulic. Dojazd do działki drogą utwardzoną, działka częściowo wyłożona polbrukiem. Wymiary działki:.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł1 004 m² 6,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentację działki na wynajem zlokalizowanej przy ul. Wiejskiej w Białymstoku. Nieruchomość o powierzchni 1004 m2, z dostępem do drogi głównej. Media: - prąd - woda.

Szczegóły ogłoszenia

8 662 zł7 875 m² 1,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia terenu o powierzchni 7875 m2 położonego przy ul. Przytorowej w Suwałkach stanowiącego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Białystok

Piasta,Białystok

2 500 zł1 100 m² 2,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

! bez prowizji! Świetnie położona działka do wynajęcia na skrzyżowaniu ul. Skorupskiej i Piasta. Powierzchnia 1 100 m2, ogrodzona z bramą wjazdową. Możliwość zawarcia długoterminowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Sosnowa

Przydworcowe,Białystok

1 500 zł300 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Polecamy wynajem atrakcyjnie położonej działki blisko centrum o powierzchni 300 m . Istnieje możliwość zwiększenia powierzchni do 550 m . Nieruchomość mieści się przy ulicy Sosnowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Knyszyn

Knyszyn(Dąbrowa Białostocka + 45 km)

10 000 zł20 000 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka utwardzona chroniona z budynkiem. 22km od Białegostoku okolice Knyszyna

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij